hUSTOPEČE

K dispozici je plavecký bazén, regenerační bazén s atrakcemi (vodopády – vodní chrliče, vodotrysk, masážní lavice), dětský bazén s malou skluzavkou, bazén s dojezdem pro tobogán a bazén s dvojitou skluzavkou a divokou vodou.
Koupaliště dále nabízí travnaté plochy pro odpočinek, stálé občerstvení v bufetech či možnost sportovního využití – plážový volejbal (2 kurty), plážová kopaná, sportovní stadion, tenisové kurty, sportovní hala, sauna a dětské hřiště s prolézačkami.

Více info: www.spozam.cz

Nahoru

hORNÍ bOJANOVICE

Pro návštěvníky je připraven bazén o rozměrech 15 x 30 m a pro děti malý bazének o průměru 3 m. Ve volném čase je možno si zahrát ruské kuželky, petanque, stolní tenis a stolní fotbal. Na blízkém asfaltovém kurtu si můžete zahrát nohejbal nebo tenis. Připraveno je také bohaté občerstvení

Více info: www.hornibojanovice.cz

Nahoru

nĚMČIČKY

Toto koupaliště je součástí Sportovního areálu TJ Sokol Němčičky, kde je také ubytovna, restaurace, fotbalové hřiště, lyžařský vlek a penzion.
Najdete zde hlavní bazén o rozměrech 49 x 24 m s pozvolně klesající hloubkou od 0,9 do 2,8m a dětský kruhovitý bazén o průměru 6 m s hloubkou 40 cm.
Vstup na koupaliště je z hlavní silnice, parkoviště je v těsné blízkosti silnice Bořetice – Němčičky

Více info: www.sportnemcicky.cz

Nahoru

Žabčice

Koupaliště Beach resort originál v Žabčicích u Brna je vodní ráj, který nabízí dokonalý relax v několika bazénech, sportovní vyžití (plážový volejbal), spoustu atrakcí a zábavy jak pro dospělé, tak i pro děti. To vše doplněno kuchyní restaurace Plážovka, dokonalým zázemím šaten a parkováním zdarma.

Více info: www.koupakzabcice.cz

Nahoru

mikulov

Koupaliště Riviéra Mikulov je venkovní koupaliště s výhledem na zámek Mikulov. Kromě rozsáhlé plochy určené pro sport, zábavu, opalování i odpočinek je v blízkosti areálu připraveno parkoviště. Nachází se zde plavecký i rekreační bazén. Děti se mohou vydovádět na tobogánu či nové trioskluzavce a pro menší je k dispozici dětské brouzdaliště.
Areál koupaliště se nachází v blízkosti hlavní silnice mezi Brnem a Vídní.

Více info: www.tedosmikulov.cz

Nahoru

AQULAND MORAVIA

U obce Pasohlávky je nejmodernější aquapark v České republice. Jeho kapacita činí 8 000 návštěvníků a vodní plocha má rozlohu přes 3 000 m². Součástí aquaparku je 16 bazénů, 24 tobogánů a skluzavek, 30 typů saun, wellness zóna (římské a sluneční lázně), Hotel Aqualand Inn, restaurace a 7D kino. Projeďte se třeba na nejdelším tobogánu v ČR dlouhém 242 metrů.
Pro termální bazén aquapark využívá geotermální vrt Mušov s teplotou 46 °C.

Více info: www.aqualand-moravia.cz

Nahoru

Židlochovice

Koupaliště se nachází na ulici Brněnská a k dispozici má pro návštěvníky tři bazény: 50metrový bazén pro plavce, 22metrový bazén pro neplavce a dětské brouzdaliště. Součástí areálu koupaliště je beach volejbalový kurt, hřiště s trampolínou, travnatá odpočinková plocha, převlékárny a půjčovna elektrických čtyřkolek pro děti. Na stinné terase potěší káva, pivo a limo a těšit se tu můžete i pohledem na mini farmičku. 

Více info: www.koupalistezidlochovice.cz

Nahoru

zdroj: https://www.hustopece.cz/turistika